Slávnostné stretnutie Federácie žien

bootstrap responsive templates
Mier sa začína mnou
V spojitosti s Medzinárodnou konferenciou spoločenských predstaviteľov a Festivalom mieru a rodiny Federácia žien (WFWP) v Európe zorganizovala 29.4.2018 v hoteli Arcotel Wimberger, Viedeň, recepciu pre takmer 140 hostí z viac ako 35 krajín. 
Mier sa začína mnou
Podujatie otvorili hudbou Isabella Krapf and Karoly Berki. Moderátorky Natascha Schellen, viceprezidentka WFWP v Nemecku, a Tina Coombs, špeciálna konzultantka pre WFWP v Európe, privítali prítomných a predstavili Federáciu žien.
Mier sa začína mnou
Po piesni v podaní dua Krapf/Berki nasledovalo video o medzinárodných aktivitách Federácie žien.
Mier sa začína mnou
Po ňom veľvyslankyňa a vedúca stálej misie Kostariky v Rakúsku, Pilar Saborio de Rocafort, porozprávala o svojich skúsenostiach v tejto funkcii a taktiež o dôležitosti vzdelávania pre ženy a deti.
Mier sa začína mnou
Po nej prehovorila Carolyn Handschin, prezidentka Federácie žien v Európe, ktorá spomenula prebiehajúce udalosti súvisiace s festivalom Mier sa začína mnou.
Mier sa začína mnou
Nasledovala pieseň „Never Enough“ v podaní Julie Handschin.
Mier sa začína mnou
Potom zahral Adam Szentannai a Quartet dve skladby klasickej hudby. 
Mier sa začína mnou
Federácia žien z Ruska potešila prítomných milým prekvapením. Jedna ich členka aj napriek svojej veľkej túžbe nemohla prísť do Viedne a tak sa rozhodla prispieť k podujatiu malým darčekom. Urobila tzv. čokoládové mince s názvom a logom Federácie žien, ktoré prezidentka ruskej Federácie žien Oľga Vakulinskaja v jej mene venovala účastníkom stretnutia.
Mier sa začína mnou
Po skončení recepcie sa účastníci presunuli do Wiener Stadthalle na festival mieru a rodiny Mier sa začína mnou, na ktorom prehovorila spoluzakladateľka Federácie žien, Dr. Hak Ča Han Munová.
Mier sa začína mnou
Pozrite tiež materiály na Facebooku.

Na projekte Mier sa začína mnou spolupracujú

Federácia žien za mier vo svete

Federácia žien
za mier vo svete

Federácia rodín za svetový mier

Federácia rodín
za svetový mier

Univerzálna mierová federácia

Univerzálna mierová federácia