spacer
Federácia rodín za mier a jednotu vo svete

Federácia rodín za mier a jednotu vo svete
predstavuje projekt

spacer
spacer
RODINA A SPOLOČNOSŤ
spacer
ISSN 1336-7765 (online)
ISSN 1336-7412 (tlač)
_________________________
Portál
Vydanie
Stiahnuť (pdf)

 
Federácia rodín (FFWPU) arrow Vydanie arrow 32 - 02/2020 arrow Ôsme výročie songhwa

Ôsme výročie songhwa PDF Tlač E-mail
Vložil Administrator   
30.12.2020
____________________
Ôsme výročie songhwa

4.9.2020 sa v Kórei uskutočnilo spomienkové stretnutie pri príležitosti ôsmeho výročia odchodu (songhwa) spoluzakladateľa Federácie rodín reverenda Son Mjong Muna do duchovného sveta. Podujatie bolo vysielané zo Svetového mierového centra Čongšim v Kórei s použitím technológie rozšírenej reality, vďaka ktorej tisícky divákov z celého sveta boli súčasťou online obecenstva a ďalší ho mohli sledovať prostredníctvom internetu.

Program začal slávnostným tancom, po ktorom účastníci z celého sveta úklonom a venovaním kvetov vyjadrili poctu reverendovi Munovi. Potom predsedníčka Univerzálnej mierovej federácie v Kórei Mun Jon-a predniesla spomienkový príhovor a vedúca sekretariátu Dr. Hak Ča Han Munovej, Wondžu McDevitt, zarecitovala spomienkovú báseň. Zaznela pieseň o Pravých rodičoch (manželia Munovci), počas ktorej boli na videu zobrazené momenty z ich života. Potom prišla na pódium pani Munová a venovala manželovi kvety pred jeho obrazom. Následne prehovorila na tému „Čo je poslaním vyvoleného ľudu?“ V príhovore zdôraznila, že poslaním ľudí je naplniť túžbu Boha, nášho Nebeského rodiča, po vytvorení Nebeského kráľovstva. Po prejave venovali pani Munovej špeciálny dar - doplnenú edíciu životných príbehov manželov Munovcov. Na záver zaznelo slávnostné zvolanie pre šťastie, ktoré viedol prezident Federácie rodín v Japonsku Tokuno Ejdži. Potom nasledoval slávnostný kultúrny program.

Záznam z podujatia:
vimeo.com/454629002
vimeo.com/454772363

____________________
Zmenené ( 12.03.2021 )
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce < Pred.
spacer


spacer

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /www/f/e/u3758/public_html/administrator/components/com_bbclone/var/access.php on line 962