spacer
Federácia rodín za mier a jednotu vo svete

Federácia rodín za mier a jednotu vo svete
predstavuje projekt

spacer
spacer
RODINA A SPOLOČNOSŤ
spacer
ISSN 1336-7765 (online)
ISSN 1336-7412 (tlač)
_________________________
Portál
Vydanie
Stiahnuť (pdf)

 
Federácia rodín (FFWPU) arrow Vydanie arrow 27 - 01/2018 arrow Udalosti

Udalosti PDF Tlač E-mail
Vložil Administrator   
30.06.2018
____________________
Udalosti

Stretnutie spoluzakladateľky Federácie rodín s prezidentom Senegalu
Pri príležitosti Prvého afrického samitu za mier, bezpečnosť a udržateľný rozvoj spoluzakladateľka Federácie rodín, Dr. Hak Ča Han Munová, pricestovala 16.1.2018 do Senegalu, aby na ňom prehovorila. Na letisku ju privítala delegácia Ministerstva zahraničných vecí Senegalu a 17.1.2018 ju privítal prezident Senegalu Macky Sall v Paláci republiky (prezidentské sídlo). Vo vyše 40-minútovom rozhovore Dr. Munová priblížila prezidentovi Boží plán vytvorenia mierového sveta. Prezident na to reagoval, že pre mier vo svete sú naozaj potrební ľudia, ktorých stredobodom života je Boh. Nasledujúci deň Dr. Munová a Macky Sall spoločne otvorili samit.

Obrad oslobodenia na ostrove Gorée, Senegal
Spoluzakladateľka Federácie rodín, Dr. Hak Ča Han Munová, okrem svojej účasti na Prvom africkom samite za mier, bezpečnosť a udržateľný rozvoj, využila svoj pobyt v Senegale na to, aby 19.1.2018 navštívila neslávne známy ostrov Gorée neďaleko hlavného mesta Senegalu - Dakar. Na ostrov však neprišla iba ako turistka, ale aby uskutočnila špeciálny obrad oslobodenia pre všetkých Afričanov, ktorí boli európskymi kresťanmi namiesto šírenia lásky voči svojim blížnym po stáročia odvážaní do otroctva v Amerike. Dr. Munovú na ostrove privítal starosta Augustin Senghor, ktorý sa taktiež zúčastnil na obrade oslobodenia. Augustin Senghor venoval Dr. Munovej ocenenie pútnika ostrova Gorée a na jej počesť odhalil plaketu s jej menom.

____________________
Zmenené ( 25.02.2019 )
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce < Pred.
spacer


spacer

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /www/f/e/u3758/public_html/administrator/components/com_bbclone/var/access.php on line 962