spacer
Federácia rodín za mier a jednotu vo svete

Federácia rodín za mier a jednotu vo svete
Rodina národov žijúcich v mieri môže vzniknúť jedine z národov rodín žijúcich v mieri.
- Rev. Son Mjong Mun

spacer
spacer
FEDERÁCIA RODÍN ZA MIER A JEDNOTU VO SVETE JE MEDZINÁRODNÉ ZDRUŽENIE RODÍN USILUJÚCE SA O ZREALIZOVANIE IDEÁLU PRAVEJ LÁSKY A VYTVORENIE SVETA MIERU A JEDNOTY PRE VŠETKÝCH ĽUDÍ.
spacer
Hlavné menu
Federácia rodín (FFWPU)
Ochrana osobných údajov
Kontakt
O Federácii rodín
Vznik
Ciele
Stanovy
Osveta FFWPU
Požehnanie manželstva
Dohodnuté manželstvá
Boží Princíp
Mierové posolstvá
Štyri veľké oblasti srdca
Význam manželstva
Manželstvo, rodina a spoločnosť
Rodina, manželstvo a rodičovstvo
Zásady šťastného rodinného života
Pravá spoločnosť
Historické rodiny
Ježišovo počatie
Homosexualita
Homosexuální styl
Zakladatelia FFWPU
Zjavenia
Životopis
Úmrtie reverenda Muna
Hľadanie strateného mieru
Prejavy
Rodisko
Info projekty
Verní manželia
Rodina a spoločnosť
Mier sa začína mnou
Duchovný svet
Kórea

 
Federácia rodín (FFWPU) arrow Význam manželstva

Príhovor FFWP PDF Tlač E-mail
Vložil Administrator   
06.02.2006
____________________
Federácia rodín za svetový mier na slovensku Príhovor Federácie rodín za svetový mier

Milí priatelia,

radi by sme vám v tomto čase predstavili špeciálne zjavenia, ktoré môžu posilniť a pozdvihnúť vášho ducha a presvedčenie o moci Boha zmeniť tento svet. Počas histórie ľudstvo hľadalo pochopenie účelu života a proroctiev v Písmach. Keď Boh pracoval v histórii, aby viedol svoj ľud, posielal správy a dával zjavenia prostredníctvom svojich poslov. Keď chcel Abrahám obetovať Izáka, objavil sa anjel. Vyjadril mu, že Boh spoznal, že Abrahám sa Ho bojí, a preto nemusí obetovať svojho syna.

Z príkladov z minulosti môžeme získať dôležité poučenie. Keď nám Boh zjavuje svoje správy, vždy záleží na nás, ako na ne reagujeme. Je potrebné, aby si človek naplnil svoju zodpovednosť v tom, že verí Božej správe a poslovi, ktorý ju prináša. Abrahám je nazývaný Otcom viery, lebo naplnil túto kľúčovú zodpovednosť. Rovnako Noe, o ktorom sa píše, že bol "muž spravodlivý a bezúhonný medzi svojimi vrstovníkmi". Keď mu Boh povedal, aby postavil loď na kopci, tak to napriek výsmechu a odsúdeniu zo strany ostatných ľudí urobil.

Ježišovej matke Márii oznámil anjel Gabriel, že porodí Božieho Syna. Prijala jeho posolstvo a s hlbokou vierou priviedla za veľmi náročných okolností na tento svet Ježiša Krista, Mesiáša a Spasiteľa. Aj Ježiš sám hovoril s Božími poslami, rozprával sa s Mojžišom a Eliášom, ktorí už dávno fyzicky na zemi nežili.

Aj Prorok Mohamed bol výnimočný vo svojej odpovedi na posolstvá z duchovného sveta. Tradícia učí, že keď sa mu archanjel Gabriel prvýkrát zjavil, zľakol sa ho. Ale o niekoľko rokov neskôr už Mohamed sám upokojoval Abu Bakra, keď boli v ohrození života: "Nie, nie sme iba dvaja. Je tu s nami Tretí, Allah." (9. kap., verš 40) Prorokova istota vzrástla počas rokov, keď s vierou reagoval na Allaha.

My vám teraz ponúkame posolstvá od Boha, od predstaviteľov piatich veľkých náboženstiev, tiež vyznania viery od bývalých komunistických vodcov a správy inšpirované Bohom od bývalých prezidentov USA.

Veriaci ľudia vedia, že v tomto čase, rovnako ako v čase Noeho, Abrahama, Ježiša alebo proroka Mohameda, môže Boh poslať svoju správu alebo dať zjavenie. Určite sú medzi nami ľudia, ktorí zachytia Božie posolstvo z týchto textov. Predkladáme vám ich s úprimnou nádejou, že vám osvetlia skutočnosť, ktorú popisujú slová zo Skutkov apoštolov 2:17-21, o zoslaní a vyliatí Ducha na všetkých ľudí v čase Posledných dní.

Duchovný svet je reálny a my vám chceme umožniť jeho lepšie pochopenie i pochopenie zmyslu našich životov na zemi. Veríme, že si nájdete čas, aby ste sa mohli nad týmito zjaveniami zamyslieť a pomodliť sa. Tieto správy nevedú iba k hlbšiemu pochopeniu pravdy, ale vyzývajú nás naplniť svoju zodpovednosť voči našej krajine a svetu. Úprimne dúfame, že vám prinesú inšpiráciu, nádej a povzbudenie na ceste do neba a k vytvoreniu lepšieho sveta.

Federácia rodín za svetový mier na Slovensku____________________
Zmenené ( 18.02.2006 )
Hodnotenie čitateľov: / 17
SlabéVynikajúce Ďalšia >
spacer
Neprehliadnite
Žiadne udalosti
Na zamyslenie
Odkaz lásky

Ježiš sa narodil, aby vytvoril svet lásky, nie aby bol ukrižovaný. Jeho túžba sa konečne napĺňa. Nech je tento odkaz lásky inšpiráciou pre každého z nás.

www.odkazlasky.sk
Udalosti
júl 2024
P U S Š P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
august 2024
P U S Š P S N
2930311 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Najnovšie
Najčítanejšie


spacer