spacer
Federácia rodín za mier a jednotu vo svete

Federácia rodín za mier a jednotu vo svete
predstavuje projekt

spacer
spacer
RODINA A SPOLOČNOSŤ
spacer
ISSN 1336-7765 (online)
ISSN 1336-7412 (tlač)
_________________________
Portál
Vydanie
Stiahnuť (pdf)

 
Federácia rodín (FFWPU) arrow Vydanie arrow 16 - 02/2011 arrow Vy sa pýtate, my odpovedáme

Vy sa pýtate, my odpovedáme PDF Tlač E-mail
Vložil Administrator   
28.12.2011
____________________
Vy sa pýtate, my odpovedáme

Aký má Federácia rodín názor na predpovedaný koniec sveta v roku 2012?

Koniec sveta bol v histórii predpovedaný mnohokrát a kupodivu, svet si existuje ďalej. Ale keďže je to senzačná téma, v spoločnosti sa často objavuje, pretože z nevedomosti je len kúsok ku viere v hocičo. Samozrejme, čo má začiatok, má aj nejaký koniec, a vedci hovoria o konci Slnka a Zeme, ale až v ďalekej budúcnosti.

Pozrime sa na to z pohľadu Boha. Svet, ktorý by vytvorili Adam a Eva, keby nepadli, by bol svetom lásky, po akom túžil Boh. Po Páde sa objavil hriech a vytvoril sa svet, v ktorom Boh nemohol prebývať, a preto Boh pracoval na zničení tohto hriešneho sveta. Ale nie na doslovnej likvidácii Zeme, ale na vykorenení hriechu. Preto viedol ľudí k tomu, aby sa zbavili hriešnej pokrvnej línie a naštepili sa na Jeho líniu. Ak to ľudia budú ochotní urobiť, pretože to za nich nemôže urobiť ani Boh, tak sa môže stať, že v roku 2012 nastane koniec hriešneho sveta. Tým sa vytvorí bezhriešny svet, čo znamená nový začiatok ľudstva.

____________________
Zmenené ( 28.12.2011 )
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce < Pred.   Ďalšia >
spacer


spacer

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /www/f/e/u3758/public_html/administrator/components/com_bbclone/var/access.php on line 962