spacer
Federácia rodín za mier a jednotu vo svete

Federácia rodín za mier a jednotu vo svete
predstavuje projekt

spacer
spacer
RODINA A SPOLOČNOSŤ
spacer
ISSN 1336-7765 (online)
ISSN 1336-7412 (tlač)
_________________________
Portál
Vydanie
Stiahnuť (pdf)

 
Federácia rodín (FFWPU) arrow Vydanie arrow 16 - 02/2011 arrow Udalosti

Udalosti PDF Tlač E-mail
Vložil Administrator   
28.12.2011
____________________
Udalosti

Mier v Afrike a vo svete
Od 15. do 18. júla 2011 sa uskutočnila v Abuji, Nigéria, Medzinárodná konferencia o vedení spoločnosti na tému „K ére univerzálneho mieru v Afrike a vo svete“, ktorú organizovala Univerzálna mierová federácia (UPF). Zúčastnilo sa na nej približne 3000 hostí hlavne z Afriky i mimo nej. Príspevky rečníkov sa týkali poľnohospodárstva a potravín, zdravia a rozvoja, medzináboženského vytvárania mieru, a dobrého spravovania.

17. júla na konferencii vystúpil reverend Mun s prejavom „Vytvorenie sveta univerzálneho mieru v čase globálnej krízy“, ktorý zaznel počas jeho svetového turné na jar tohto roka.

Pri tejto príležitosti sa reverend Mun s manželkou stretol s prezidentom Nigérie Goodluckom Jonathanom, ktorý si aj napriek záležitostiam súvisiacich s nedávnymi voľbami a riešením problémov spôsobených v krajine teroristami a záplavami našiel čas na stretnutie, počas ktorého rozoberali súčasnú situáciu v Nigérii a Afrike a hovorili o ich budúcom smerovaní.

Viac na http://www.familyfed.org a http://www.upf.org.

____________________
Zmenené ( 28.12.2011 )
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce < Pred.
spacer


spacer

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /www/f/e/u3758/public_html/administrator/components/com_bbclone/var/access.php on line 962