spacer
Federácia rodín za mier a jednotu vo svete

Federácia rodín za mier a jednotu vo svete
predstavuje projekt

spacer
spacer
RODINA A SPOLOČNOSŤ
spacer
ISSN 1336-7765 (online)
ISSN 1336-7412 (tlač)
_________________________
Portál
Vydanie
Stiahnuť (pdf)

 
Federácia rodín (FFWPU) arrow Vydanie arrow 6 - 02/2006 arrow Udalosti

Udalosti PDF Tlač E-mail
Vložil Administrator   
26.12.2006
____________________
Udalosti

Svetové turné Dr. Hak Ča Han Munovej

Po svetovom turné reverenda Son Mjong Muna v minulom roku, počas ktorého zavítal aj na Slovensko (Rodina a spoločnosť 3), v odovzdávaní posolstva mieru pokračovala jeho manželka Hak Ča Han Munová, ktorá v rámci Peace Tour vystúpila v 180 mestách celého sveta.

Pani Munová predniesla 4. júla 2006 v Slovenskom národnom divadle prejav„Boží model ideálnej rodiny a národa a kráľovstvo mieru“, v ktorom hovorila hlavne o význame a hodnote rodiny a jej nenahraditeľnej úlohe pre dosiahnutie trvalého mieru na svete. Na podujatí vystúpil aj syn manželov Munovcov Kuk Džin Mun, absolvent Harvardskej univerzity, s prejavom „Božia ideálna rodina a ideálne kráľovstvo mieru“.

Podujatie organizovali Medzináboženská a medzinárodná federácia za svetový mier a Federácia žien za svetový mier, organizácie s konzultatívnym štatútom pri Ekonomickej a sociálnej rade OSN.

Informácie o Peace Tour na stránke http://www.peace-tour.org alebo emailom

____________________
Zmenené ( 26.12.2006 )
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce < Pred.   Ďalšia >
spacer


spacer

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /www/f/e/u3758/public_html/administrator/components/com_bbclone/var/access.php on line 962